АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНО-ПРАВОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Заходи Асоціації

Посилення відповідальності за нетверезе керування - вимога часу

28 жовтня 2013 року в Дніпропетровську громадською організацією "Асоціація міжнародно-правових досліджень" було проведено нараду за тематикою "Посилення відповідальності за нетверезе керування – вимога часу".

Причиною обговорення стала підготовка членами Асоціації законопроекту про внесення змін до Кримінального кодексу України з метою врегулювання відповідальності за вчинення ДТП з тяжкими наслідками в стані сп’яніння або при інших обтяжуючих обставинах.

Законопроектом пропонується більш ретельно розмежувати відповідальність за вчинення злочину, передбаченого статтею 286 Кримінального кодексу України, посиливши відповідальність за його вчинення у стані сп’яніння або особою, що в подальшому ухилилась від обстеження на стан сп’яніння, чи особою, позбавленою права керування транспортними засобами.

Дізнатися більше

Круглий стіл "Діяльність громадських організацій в світлі нового закону" 

12 серпня 2013 року в Дніпропетровську в Будинку природи було проведено круглий стіл на тему "Діяльність громадських організацій в світлі нового закону", організований "Дніпропетровською міською організацією товариства охорони природи" та "Асоціацією міжнародно правових досліджень" .

Темою обговорення стали проблемні питання діяльності громадських організацій з урахуванням піврічної практики застосування нового Закону України "Про громадські об'єднання" , що набув чинності з 1 січня 2013 року.

В ході заходу обговорювались новації закону та необхідність для громадських організацій більш суворо дотримуватись процедур у своїй організаційній діяльності.

Дізнатися більше

Нарада з питань судової реформи

На робочій нараді Асоціації міжнародно-правових досліджень, яка відбулась 02 червня 2010 року у Дніпропетровську, було обговорено ситуацію, що склалась у зв’язку з внесенням на розгляд Верховної Ради України проекту Закону України „Про судоустрій та статус суддів” .

Учасники наради відзначили, що питання реформування судової системи є надзвичайно важливими, тому внесення законопроекту, розробленого в утаємниченій атмосфері, без громадського обговорення, є невірним і не зовсім демократичним. Такими діями влада свідчить про небажання чути будь-які думки, окрім власних.

Дізнатися більше